Jumestus

Kaunis ja professionaalne meik igaks elusündmuseks. Jumestaja teostatud meik on püsiv ja vastupidav. Tulemuse saavutamiseks on olulised õiged jumestuse võtted, nipid, tehnikad ja meigivahendid. Koos loome soovitud väljanägemise, et tunda ennast tõeliselt kauni ja enesekindlana.

Vali endale sobiv jumestaja ja broneeri aeg meile kirjutades: info@isalon.ee 

 

Katre Krik

Katre Krik

Mina olen Katre. Olen iSaloni asutaja/tegevjuht, meigikunstnik ja kulmutehnik. Olen tänaseks tegutsenud ilutegijana 8 aastat. Minu professionaalsuse tagab pikaajaline kogemus ja personaalne lähenemine kõikidele klientidele. Lähtun vastavalt klientide soovidele ja hetkelistele vajadustele. Minu meigikohvri lai toonivalik tagab laitmatu meigipõhja ja sobiva värvigamma iga jumestuse jaoks. Kasutan oma töös ainult kvaliteetseid tooteid.
Rõhutan oma töödes loomulikku ilu. Minu jumestused on pigem pehmed ja loomulikud, aga soovi korral saab ka kontrastsemat ja julgemat.
Tutvu minu tehtud töödega Facebookis/ Instagramis.

Karina Sepp

Karina Sepp

Olen grimeerimisega tegelenud 6 aastat, millest esimesed 4 õppisin ja töötasin Londonis. Hetkel töötan suure osa ajast erinevatel võtetel tehes filme, telesaateid ja reklaame. Lisaks ootan enda meigitooli ka erakliente, et neid läbi oma oskuste veel enesekindlamaks ja kaunimaks muuta.


Kaisa Kwell

Kaisa Kwell

Saame tuttavaks, mina olen Kaisa Kwell, 7-aastase kogemusega grimeerija. Võib öelda, et see karjäär jõudis minuni juba varajases eas, kui veetsin teatri grimmitoas tihti aega. Kuid sain alles peale ülikooli aru, et süda kutsub mujale ning asusin õppima Grimmikooli. Peale kooli sai karjäär üllatavalt kiiresti hoo sisse ning olen saanud osaleda tohutult paljudes ägedates projektides. Praegu teen põhiliselt ametiportreede ja eraklientide jaoks meike ning soenguid.

Hetkel lapsehoolduspuhkusel!