Jumestus

Kaunis ja professionaalne meik igaks elusündmuseks. Jumestaja teostatud meik on püsiv ja vastupidav. Tulemuse saavutamiseks on olulised õiged jumestuse võtted, nipid, tehnikad ja meigivahendid. Koos loome soovitud väljanägemise, et tunda ennast tõeliselt kauni ja enesekindlana.

Vali endale sobiv jumestaja ja broneeri aeg meile kirjutades: info@isalon.ee 

 

Katre Krik

Katre Krik

Mina olen Katre. Olen iSaloni asutaja/tegevjuht, meigikunstnik ja kulmutehnik. Olen tänaseks tegutsenud ilutegijana 9 aastat. Minu professionaalsuse tagab pikaajaline kogemus ja personaalne lähenemine kõikidele klientidele. Lähtun vastavalt klientide soovidele ja hetkelistele vajadustele. Minu meigikohvri lai toonivalik tagab laitmatu meigipõhja ja sobiva värvigamma iga jumestuse jaoks. Kasutan oma töös ainult kvaliteetseid tooteid.
Rõhutan oma töödes loomulikku ilu. Minu jumestused on pigem pehmed ja loomulikud, aga soovi korral saab ka kontrastsemat ja julgemat.
Tutvu minu tehtud töödega Facebookis/ Instagramis.

Anna Murulauk

Olen alati jumestuskunsti imetlenud. Töötan jumestajana 2008. aastast ning läbinud mitmeid kursusi Eesti ja välismaiste parimate jumestuskunstnike käe all. Minu käe all on kaunimaks tehtud tuhanded inimesed igas vanuses nii Eestis kui välismaal. Alates 2016. aastast tegelen aktiivselt ka juuksestilistikaga. Oma töös kasutan juukse- ja nahasõbralikke ning julmusevabu tooteid.
Andke oma soovist teada ja lepime sobiva aja kokku.

Saskia Rior

Jumestuskunst on minu elus olnud juba alates põhikoolist, kui sai enda ja sõbrannade peal palju katsetatud. Jumestajana töötan alates 2023. aastast, peale Meigikoolis baaskursuse ja kreatiivõppe läbimist. Ootan oma meigitooli nii loomulikku jumestust soovivaid kliente kui ka julgemate meikide armastajaid. Lisaks jumestusele teen ka kergemaid soenguid. .

Karina Sepp

Karina Sepp

Olen grimeerimisega tegelenud 6 aastat, millest esimesed 4 õppisin ja töötasin Londonis. Hetkel töötan suure osa ajast erinevatel võtetel tehes filme, telesaateid ja reklaame. Lisaks ootan enda meigitooli ka erakliente, et neid läbi oma oskuste veel enesekindlamaks ja kaunimaks muuta.