Küünetehniku teenused

Meie küünetehnikud hindavad väga korrektset küünekuju, kvaliteeti ja kliendi rahulolu.

Vali endale küünetehnik ja broneeri aeg:

Helen Elemelo

Helen Elemelo

Olen Helen ja olen iluvaldkonnas tegutsenud 2018.aastast saadik, kuid küünetehnikuna põhjalikumalt 2019. aastast. Küünetehnikuna hindan oma töös puhtust, korrektsust, naiselikkust ja minimalismi. Seda kõike püüan oma klientidele pakkuda.
Küünetehnikuna saan vabaks lasta enda loomingulise poole ja tööd tehes ununevad kõik argimured. Samuti on väga armas näha kliendi rahulolu peale protseduuri mis muudab tuju alati heaks.

Karolin Savason

Mina olen Karolin. Olen omandanud küünetehniku paberid alates 2019.a algusest, sellest ajast tegelenud erialaga igapäevaselt intensiivselt, kogemust üle 3500 erineva töö. Küünetehniku töö puhul meeldib mulle, et iga töö on erinev. Ning klientide siiras tagasiside teeb tuju alati heaks. Minu eesmärk on leida kliendiga ühine keel, leida sulle parimad valikud disaini, kuju, pikkuse ning kõige olulisem püsivuse poolest. Kõige enim meeldib mulle teha puhtaid ning klassikalisi disaine, ka klientide lemmikuks saanud prantsuse maniküür. Olen avatud kõikidele mõtetele ja soovidele, kui need eelnevalt kooskõlastada minuga.