Juuksuri teenused

Meie salongi on oodatud nii naised, mehed kui ka lapsed. Teostame lõikusi, värvitöid, hooldusi ja soenguid.

Kasutame oma töös kvaliteeseid juuksevärve ning Olaplex ja Joico juuksehooldusi.

Vali endale juuksur ja broneeri aeg:

Kristi Rajari

Piret Rätsep

Olen loomulikku ilu hindav juuksur, kelle juuksuritöö on kestnud 20+ aastat. Püüan kliendiga koostöös leida iga inimese jaoks tema isiksust esile toova lõikuse, soengu või värvikombinatsiooni. Olen oma töös kasutanud Saksa firma Goldwell ´i tooteid ja käinud aastaid nende koolitustel.
Pakun juuksuriteenust lastele, naistele ja meestele.

ruth

Ruth Kulman

Saame tuttavaks, mina olen Ruth. Olen töötanud iluvaldkonnas aastast 1994 kuni tänaseni. Võib öelda, et tunnen end sellel alal juba päris kindlalt. Olen läbinud palju erinevaid kursuseid, koolitusi ja jätkan sellega ka tulevikus, et tänapäeva trendidega kaasas käia.
Minu lemmikud on naistööd: värvimine ja lõikus. Tegelikult meeldib mulle naistöös kõik - töö on põnev ja väljakutseid pakkuv. Kasutan oma töös Goldwell, Wella ja Olaplex brände.
Esimesed lõikused tegin kuskil 7ndas klassis, need läksid küll aia taha aga käärid jäid 🙂

Juuksur Aive

Aive Raun

Olen juuksurina ilumaailmas olnud 30 aastat. Armastan seda tööd ja rahulolevaid kliente. Lõikan, teen värvitöid, poputan juukseid hooldustega ja sätin neid soengusse. Oma töös kasutan brändidest: Eva Professional, Joico ja Affinage.

lilian telliskivi

Lilian Telliskivi

Mina olen Lilian. Olen täitnud oma lapsepõlve unistuse ning pean juba aastaid juuksuri ametit.
Kuna ma ei armasta rutiini, siis see amet pakub väga palju põnevat ja uusi väljakutseid. Aastatega olen enda oskusi täiendanud ja omandanud erinevaid tehnikaid nii värvis, lõikuses kui ka erialalise kommunikatsioonis. Iga päev on midagi uut, seega ei lõpe juuksuri õpe mitte kunagi. See on inspireeriv ja tekitab uudishimu, et kuhu siis edasi...
Teostan juuksuri teenuseid meestele, naistele ja lastele, ehk olen "perejuuksur".
Armastan seda mida teen!

Ilona Hanni

Ilona Hanni

Olen juuksur, soengumeister ja koolitaja. Olen soengutega tegelenud 15 aastat ja pidevalt täiendan end sellel alal. Viin läbi soengukoolitusi nii Eestis kui ka väljaspool. Soengud ongi minu hobi, mis on saanud minu tööks. Mulle meeldib valmistada ka juukseehteid.
Enda meisterdatud soeng ja valmistatud juukseehe on imeline kooslus ja kunst..


Aja broneerimine kokkuleppel. 

info@isalon.ee või tel. 56 64 76 49